A reformáció a jövőbe vezető úton szólít meg

2015. október 19., címkék: reformáció hónapja, Reformációi Gála, Reformáció hónapja, PRUSZ, prúsz, reformációi gála, varga mihály

Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter tartott előadást Luther és Kálvin gazdaságról vallott elveiről és azok hatástörténetéről az idei reformációi gálaesten. Az Október a reformáció hónapja rendezvénysorozat ünnepi eseményén Pósa Zoltán vehette át a Protestáns Újságírók Szövetségének Rát Mátyás-díját.

Reményteljes jövő egyházban, gazdaságban és társadalomban

2010. május 09., címkék: lelkész-presbiteri konferencia, csomós józsef, varga mihály, Háttér, jövőkép, Miskolc, ábrám tibor, patkó gyula, bölcskei gusztáv, tiszáninneni egyházkerület, miskolc

Reményteljes jövő - ezzel a címmel rendezte meg május 8-án a már hagyománnyá vált lelkész-presbiteri konferenciáját a Tiszáninneni Református Egyházkerület, melyre csaknem ezerötszázan gyűltek össze a Miskolci Egyetem Díszaulájában.

Reformátusok az Országgyűlésben

2010. április 12., címkék: szászfalvi lászló, varga mihály, Hírek, hörcsik richárd, országgyűlési választások, varga lászló, fidesz-kdnp, hoppál péter, balog zoltán

A parlamenti választások vasárnapi, első fordulójában több református kötődésű politikus is mandátumot szerzett, őket mutatjuk be. Balog Zoltán, Dr. Hoppál Péter, Dr. Hörcsik Richárd, Szászfalvi László, Varga László és Varga Mihály életrajza.